Uzupełnienie sprzętu piłkarskiego

Uzupełnienie sprzętu piłkarskiego

Zakupy sprzętu przed rundą wiosenną

Jak już informowaliśmy udało nam się wynegocjować bardzo korzystne oferty na sprzęt sportowy dla naszych zawodników. Salon Piłkarski ZINA „Nice-Sport” - dystrybutor marki Zina i nasz wieloletni partner techniczny, zaoferował dla naszych zawodników 30% rabatu od cen katalogowych, na zakup produktów Zina i Adidas (w tym butów!) w ich sklepie na ulicy Łukowskiej 40. Rabat można zrealizować na hasło SEMP. Ponadto sklep R-Gol, który wielu z nas lubi i często odwiedza, zaoferował nam dużą pulę kart rabatowych na cały swój asortyment. Rabat z kartą wynosi 7%. Karty rabatowe są jeszcze dostępne w biurze Klubu. Życzymy udanych zakupów. Mamy nadzieję, że okaże się to dla Was atrakcyjna oferta, pozwoli uzupełnić ewentualne braki w zaopatrzeniu przed rundą wiosenną.

Pozdrawiamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości