PREZENTY POD CHOINKĘ

PREZENTY POD CHOINKĘ

Świąteczny prezent

Szanowni Rodzice

Miło nam poinformować, że wspólnym wysiłkiem udało nam się wynegocjować bardzo korzystne oferty na sprzęt sportowy dla naszych zawodników.

Salon Piłkarski ZINA „Nice-Sport” - dystrybutor marki Zina i nasz wieloletni partnerem technicznym, zaoferował dla naszych zawodników 30% rabat na zakup produktów Zina i Adidas (w tym butów!) w ich sklepie na ulicy Łukowskiej 40. Rabat można zrealizować na hasło. Tajemnicze hasło do zdobycia u trenerów!

Ponad to, Sklep R-Gol, który wielu z nas lubi i często odwiedza, zaoferował nam dużą pulę kart rabatowych na cały swój asortyment. Rabat z kartą wynosi 7%. Ponieważ choć duża to jest to jednak liczba ograniczona przyjęliśmy prostą zasadę kto pierwszy ten otrzyma. Każdy z trenerów od 6 grudnia będzie dysponował pewną pulą kart dla swojego rocznika. Chętnych prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do nich.

Firmom dziękujemy za oferty, a Państwu życzymy udanych zakupów. Mamy nadzieję, że okaże się to dla Was atrakcyjna oferta, pozwoli uzupełnić ewentualne braki w zaopatrzeniu lub nawet sprostać wyzwaniom listu do Św. Mikołaja.

Pozdrawiamy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości